• Неодамнешно
  • -11 %
18pcsNail Уметност Stencils Срце-Форма Нокти Налепници за полски Гел Украси Фолија на Налепници за Нега на Бесплатен превозот

18pcsNail Уметност Stencils Срце-Форма Нокти Налепници за полски Гел Украси Фолија на Налепници за Нега на Бесплатен

DEN 64.00
DEN 71.52

Количина на стоки
Тековен


18pcs Nail Уметност Stencils Срце-Форма Нокти Налепници за полски Гел Украси Фолија на Налепници за Нега на Бесплатен превозот

Други карактеристики

боја:
L101
Тип На Објект:
Налепница & Decal
Големина:
77*90mm
Материјал:
ПВЦ
Стил:
L101
Број На Модел На:
ноктите stencils
Количина:
18pcs

Најдобри понуди