• Неодамнешно
  • -38 %
UPRETTEGO 12 ПАКЕТИ / МНОГУ ПОМИНЕ УМЕТНОСТ УБАВИНА ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ ПОМИНЕ МАСЛОТО РЕКАТА SUN SET STARY НЕБОТО ОБЛАК A169-180

UPRETTEGO 12 ПАКЕТИ / МНОГУ ПОМИНЕ УМЕТНОСТ УБАВИНА ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ ПОМИНЕ МАСЛОТО РЕКАТА SUN SET STARY НЕБОТО ОБЛАК

DEN 47.00
DEN 76.32

Количина на стоки
Тековен


[DESCRIPTION]
ГОЛЕМИНА : 5.5 X6.5 CM ЗА СЕКОЈ ЛИСТ
КОЛИЧИНА : 12 ЛИСТОВИ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА
ПАКЕТ : ЕДНОСТАВЕН ПАКЕТ
КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ :
[ПЛАЌАЊЕ]
Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.
[ПРЕВОЗОТ]
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 20-45 работни дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.
ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ :
1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $150 или над;
[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]
Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку E-mail пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]
Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност
[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]
Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.
[КАПКА ПРЕВОЗОТ]
* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;
* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;
* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;
* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Број На Модел На:
UPRETTEGO
Материјал:
Акрилик
Стил:
француски насмевка
Бренд Име:
UPRETTEGO
Големина:
5.5x6.5cm
Количина:
1

Најдобри понуди