• Неодамнешно
30Pcs YM61-90 Нов Розова 3d Помине Уметност Налепници, Шарени Цвеќиња Дизајн Гел лак на Ноктите Совети Decals,DIY Само-Adesivos Помине Decals

30Pcs YM61-90 Нов Розова 3d Помине Уметност Налепници, Шарени Цвеќиња Дизајн Гел лак на Ноктите Совети Decals,DIY Само-Adesivos

DEN 120.96

Количина на стоки
Тековен


30 Pcs YM61-90 Нов Розова 3d Помине Уметност Налепници, Шарени Цвеќиња Дизајн Гел лак на Ноктите Совети Decals,DIY Само-Adesivos Помине Decals
100% Ново !!!
Еден лист од лепило помине уметност налепници за да ги собере сите нокти, ноктите и ноктите совети.
Ве молиме имајте во предвид дека лажни нокти совети не се вклучени.
Многу лесен за употреба во 3 едноставни чекори :
-Одберете дизајн и кора од надвор.
-Место на дизајн на ноктите или ноктите совет и нежно тријте неколку пати.
-Применуваат врвот палто за најдобри резултати.
Без лепак бара и само кора надвор за да ја отстраните.
Материјал : Акрилик
Боја : Сребрена
Големина : 6.5 см * 5.2 cm по лист
Количина : 30 листови (по случаен избор!)
Овие decals може да се примени на било кој вид на ноктите - редовни лак, гел ноктите, на доградба на акрилни нокти, итн.
Ноктите Decal ќе трае до една недела кога се запечатени со квалитетот на врвот грб.
Чекор по чекор :
1) Одберете дизајн и кора од надвор.
2) Место на дизајн на нокти/совет и нежно тријте
3) се Применуваат врвот палто за најдобар резултат.
Без лепак бара и само кора надвор за да ја отстраните.
** Имам други 3 D Помине Уметност Налепници и Помине Уметност Foils/ Налепници/ Обвива за продаде, ве молиме да ја посетите мојата продавница. **
Важни Забелешки : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Внимание : ова превозот начин е без следење на број . 1.Откако ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките within3-4 работен ден. 2.Кога ќе изберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", Без Следење на Број за мали наредби (цел износ 3.Ако ви треба на следење на број,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух 4.Пошта"и плати дополнителни превозот цена. 5.Ако вашата цел добивање потврда време е наскоро истекува,но сеуште havenot 6.примена на пратката,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. ако не добиете предмети по превозот време, ние може да се препратат на стоки за вас повторно, или ни даде вашата Paypal сметка, ние ќе рефундирање на парите на вашиот Paypal !! ние не прифаќаме било спор !!!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Број На Модел На:
H*2110
Материјал:
Пластични
Количина:
546556
Стил:
3D цвет цртан филм
Големина:
5*6cm
Бренд Име:
MingLee
Име:
Само Лепило 3D Дизајн Помине Уметност Налепница
Тип:
Само Лепило
Стилови:
3D Дизајн Помине Уметност Налепница
Пакет:
30sheets
Производи:
Помине Уметност Налепница
Обликот:
Bling Shinning Пеперутка
Ноктите Алатки:
Топол Печат Помине Совети Декорација Алатки
Точка име :
Помине Уметност Налепници Decals
Тежина:
30g
Големина:
5*6.1 cm

Најдобри понуди