• Неодамнешно
  • -15 %
12 Бои Помине Уметност Вистински Природен Petal Суво Овошје Цвет за УВ Гел 3D Помине Совети Салон Ефект Украси Топла Продажба

12 Бои Помине Уметност Вистински Природен Petal Суво Овошје Цвет за УВ Гел 3D Помине Совети Салон Ефект Украси Топла

DEN 163.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


Опис :
Кутија од 12 Бои Помине Уметност Вистински Исушени Цвеќиња за на доградба на Акрилни УВ Гел Ноктите Совети Декорација
* 100% Сосема нов
* Секој Стил Сушени Цвет за 3-5 компјутери
* Големина : 7mm - 18mm
* Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти
* Четка база полски, поправи цвеќе на вашите нокти совети и потоа печат со јасна topcoat
* Комбинација на цвеќиња, кои се утврдени од страна на случаен избор. Дизајнот на секој пакет може да се разликуваат
* Шарм што ве прави прекрасни помине уметност
* Суво Цвеќе за дизајн на вашите нокти совети!!
Пакет се вклучени :
12 Мешан Сув Суво Цвеќе
Ние имаме различни бои / тип за Овој објект. Која боја ќе бидат утврдени од страна на случаен избор!
pls се напомене дека поради осветлување ефект и компјутерски боја,вистинските бои можеби малку поинаква од сликата.
Бренд нови

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
ЧЕ ГЕЛ
Големина:
as description
Тежина:
57g
Количина:
12pcs/ еден сет
Број На Модел На:
Сушени Цвеќиња Помине Уметност Декорација
Материјал:
суво цвеќе

Најдобри понуди