• Неодамнешно
  • -15 %
Tignish 48 Листови/Многу Мешани Цвет Вода Трансфер Нокти Налепници Decals Уметност Совети Декорација на Нокти Налепници Ongles DIY Алатки

Tignish 48 Листови/Многу Мешани Цвет Вода Трансфер Нокти Налепници Decals Уметност Совети Декорација на Нокти Налепници

DEN 143.00
DEN 168.00

Количина на стоки
Тековен

Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.
Боја Информации :
1. Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката.Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка, Ние ќе го прават истото за вас. Плаќање
Во моментов, што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се користи целосно назив , точна адреса и телефонски број. Пакетот Вклучува : 48 Листови/Многу * Вода За Пренос На Ноктите Налепница. Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот. За Повратни Информации :
1. Се применуваат topcoat на ноктите за да се заштити налепница за долготраен професионален маникир изглед. Ви благодариме! Контакт со нас на :
Ако имате било какви проблеми, ве молиме да ни оставите порака, или да испрати писмо во внатрешноста на станицата, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Сакаме прашања, па прашај си!
. Миење на вашите нокти добро и сува throughly. Ние работиме многу напорно за да се обезбеди најдобри застапеност на стил и боја на производот преку нашите фотографии и описи. Сега сте подготвени да се покаже-исклучите вашиот убави нокти. Место на одбраната налепница на твоите нокти. И можете да ја плати цената на изразат испорака (за 3-7days да пристигне) со себе ако ви треба производ итно. За Превозот :
1.Ние сме имаат брод Кина Пост воздух mail и Шведска Пост. Притиснете нежно, така што ја налепницата е добро заглавени на вашите нокти. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ве молиме изберете вашиот производ внимателно и побара сите прашања пред наддавање.Функција : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Боја : Мешана боја 48 Листови Мешани Цвет дизајн Вода трансфер Нокти Налепници decals(дизајнот не ќе, исто така, исто како и сликите,тоа ќе биде, исто така, промена) Лесно DIY Дома & Салон за убавина - Погоден за професионална употреба или домашна употреба Одлична за помине уметност декорација во комбинација со лак, УВ гел, на доградба на акрилни нокти, меѓу другите.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Материјал:
налепница хартија
Количина:
48pcs/многу
Стил:
Мешаат Различни Стил
Бренд Име:
tignish
Големина:
6.1CM*5.3CM
Број На Модел На:
NST-015

Најдобри понуди