• Неодамнешно
  • -9 %
Бела Светкава Виолетова Боја Зелено Светло AB Помине Сјајот Блескави Шеќер Пигмент Прашина Трошка Прав 4 Опција

Бела Светкава Виолетова Боја Зелено Светло AB Помине Сјајот Блескави Шеќер Пигмент Прашина Трошка Прав 4 Опција

DEN 1223.00
DEN 1344.00

Количина на стоки
Тековен


Бела Светкава Виолетова Боја Зелено Светло AB Помине Сјајот Блескави Шеќер Пигмент Прашина Трошка Прав 4 Опција
Многу лесен за употреба. можете да ги користите за да го направите УВ нокти или нормален полски туристи. ви благодариме
Големина : 1/128" 0.2 ММ 008inch
облик : Хексагонални
Нето тежина : 50g/100g/200g/500g(одберете опција)
боја : како на сликата шоу
Пакет вклучувајќи : 1bag сјајот на ноктите
Опис : Се погодни за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн. Остварување на вашите нокти пенливи и додавање на сјајни бои на вашите нокти! Биде погоден за домашна употреба или професионална употреба.
КАКО ДА СЕ ПРИМЕНУВААТ :
чекор 1 : ја Исчистите површината на ноктите
чекор 2 : четка, на база на полски
чекор 3 : ставете ја на ноктите
чекор 4 : печат со јасна topcoat

Други карактеристики

боја:
N50
Бренд Име:
EchiQ
НЕТО-WT.:
50/100/200/500g
Број На Модел На:
Holographic Сјај за Нокти Телото Уметност
Материјал:
ноктите сјајот во прав
Количина:
1 кеса сјај
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Користат За:
DIY Ноктите/Тело Уметнички Декорации, bling телефон, Божиќ Сјајот Занает
Големина:
1/128 0.2MM 008inch

Најдобри понуди