• Неодамнешно
Види Бенд Рака за Garmin Fenix 5 за Garmin Forerunner 935 Нерѓосувачки Челик Watchband со Алатка Кореја Брзо ослободување Одговара на зглобот

Види Бенд Рака за Garmin Fenix 5 за Garmin Forerunner 935 Нерѓосувачки Челик Watchband со Алатка Кореја Брзо ослободување

DEN 992.64

Количина на стоки
Тековен


Нерѓосувачки Челик Брзо Ослободување Види Бенд Рака за Garmin Fenix5 Fpr Garmin forerunner 935 во честа употреба!
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Мекоста е умерен, носат многу удобно
Компресија на калапи, цврсти и издржливи
Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб
Количина : 1
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Компатибилен За Песочни Време Круг Боја : Sliver,Црна,злато,злато се зголеми
Пакетот Вклучува :
1pc Wristband (без мало пакет)
1set Tools Инсталацијата
Топла Четири Бои 22mm Класичен Нерѓосувачки Челик Метал врвка за околу Рака watchband Метал Бенд хривнија рака за Garmin Fenix 5 wristband

Други карактеристики

Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
BEHUA
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Тип:
врвка за околу рака
Функција:
За Garmin Fenix 5 forerunner 935/Fenix 5
Јазик:
сите
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Watchband Бои:
Како што е прикажано
Види Појас За Кого:
Види Сопственик Види Колектори

Најдобри понуди