• Неодамнешно
  • -50 %
Нови 20pcs Датотека Торба Канцелариски Јасно Пластична Кеса Проѕирен Папка A4/A5/А6 Големина Документ Торба Датотека Папка Училиште Канцеларија Снабдување

Нови 20pcs Датотека Торба Канцелариски Јасно Пластична Кеса Проѕирен Папка A4/A5/А6 Големина Документ Торба Датотека

DEN 555.00
DEN 1110.72

Количина на стоки
Тековен


20pcs/set канцелариски A4/A5/A6 висок квалитет транспарентен ПВЦ
работ кеси датотека торба Office & Училиште Материјали За Фактура на Хартија Податоци Функција :
Материјал : ПВЦ
Големина : A6 228x120mm 20pcs А5 230x168mm 20pcs A4 327x235mm 20pcs
Боја : Случајни испрати
Количина : 20pcs по пакет
Совршен за организирање на вашите датотеки и документи
Пакетот Вклучува :
1 сет датотека кеси (20pcs / set)

Други карактеристики

Тип:
Документ Торба
Материјал:
Пластични
Големина:
A6/A5/A4
Обликот:
Папка
Број На Модел На:
WJI-53

Најдобри понуди