• Неодамнешно
  • -50 %
10pcs/многу Документ Торба Држач за Чување Козметички Шминка Торба Студент Канцелариски Училиште Материјали Пенкало Торба Пластичен Сад

10pcs/многу Документ Торба Држач за Чување Козметички Шминка Торба Студент Канцелариски Училиште Материјали Пенкало Торба

DEN 297.00
DEN 593.28

Количина на стоки
Тековен


10 компјутери/многу Gridding Водоотпорен Zip Торба Документ Пенкало Поднесување
Производи Џеб Папка Бесплатен превозот Office & Училиште Материјали
Име На Производ : Датотеки Џеб/Торба
Дизајн : Патент Затворање
Функција : Силен, Издржлив и Водоотпорен
Материјал : Мека Пластика
Големина : A6 18x11cm
А5 23x17cm
A4 34x24cm
A3 44x32cm
Бои : Зелена, Сина, Портокалова, Жолта, Розова (Боја случаен испорака)
Тежина : (Прибл.) 10g/еез
Погоден за документот, датотеки и сите видови на A3/A4/A5/А6 големина на хартија..
Исто така, може да ги зачувате вашите пенкала, купони, приходи...
Тоа држи вашиот документ чиста и сува..
Спакувани Вклучувајќи :
1 многу Датотеки Џеб Торба (10 парчиња/многу) (Боја случаен испорака)

Други карактеристики

боја:
A3 44 x 32cm, A4 34 x 24cm, А5 23 x 17cm, A6 18 x 11cm
Тип:
Документ Торба
Материјал:
PP
Големина:
A3/A4/A5/A6
Број На Модел На:
WJI-049WJD
Обликот:
zip торба

Најдобри понуди