• Неодамнешно
  • -10 %
Секс Алатки За Продажба 24 Компјутери/Број 5 Тип Ултра-тенок Природен Латекс Кондоми Секс Играчки Побезбедно Контрацепција и Сексуални Производи Секс Играчки За Ма?

Секс Алатки За Продажба 24 Компјутери/Број 5 Тип Ултра-тенок Природен Латекс Кондоми Секс Играчки Побезбедно Контрацепција

DEN 423.00
DEN 470.40

Количина на стоки
Тековен

Ние брод предмети преку EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Кина Пост или Хонг Конг Пост. Ние нудиме 12 месеци ограничена Гаранција на Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и /или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ние ги користиме Зачувам плаќање.
Не се сомневам во нашите цени! Нашите производи ќе ви донесе големо задоволство
Голема цел големи попусти ^_^
Забелешка : ве Молиме поддршка мојата продавница и додадете ни за вашата продавница листа,ние ќе ви ја испратиме бесплатно на подароци кога ќе се направи ред во нашата продавница. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Pls се направи исплата во рок од 3 дена по донесување на наредбата. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.(Ве молиме да ни остават порака ако имате додадено) (^o^)/
Ултра-тенок, жито, 5 стилови, така ќе имаме повеќе можности, повеќе слатка!
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако имате било какви проблеми со објектот примена, ве молиме да не известите во рок од 7 дена откако ќе се примени. Ве молиме контактирајте со нас пред да испратите објекти назад! Ако проблемот навистина постои, замена или рефундирање е достапно откако ќе добиете предмети во добра состојба. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Секс Алатки За Продажба 24 Компјутери/Број 5 Тип Ултра-тенок Природен Латекс Кондоми Секс Играчки Побезбедно Контрацепција и Сексуални Производи Секс Играчки За Мажи Материјал : природен латекс Стандардна ширина : 52mm Дијаметар : 33mm 5 различни Различни чувства, Мраз и чувство на топлина
Добредојдовте во мојата продавница!
Ние само го продаде+++ висок квалитет на секс производи со професионален тим за продажба . Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Зачувам поддржува Кредитна Картичка, Western Union, Банкарски Трансфер итн.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Време На Испорака :
(Други земји или оддалечените области може да потрае подолго.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кондомите
Кондом дебелина:
Тенок
Бренд Име:
Elasun
Материјал:
Латекс
Големина:
24 Pcs/box
Мирис:
Овошен Вкус
Број На Модел На:
М-90-10
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Кондом дебелина:
Нормално
Големина:
24 компјутери/многу
Материјал:
Латекс
Мирис:
Гума
Стил:
5 стил секс кондом,Различни чувства
Корисни:
секс кондом
жешка:
Секс Производи
Тип:
Ултра-тенок страст честички
Објектот:
еротски играчки
Вид:
возрасни секс играчки

Најдобри понуди