• Неодамнешно
  • -8 %
Melphieer 2018 Бикини Жени Секси Underwire Костим за капење Plaid Камшик Бикини Поставите Пливаат одговара на Костим за Капење Maillot Де Bain Бански BMJ

Melphieer 2018 Бикини Жени Секси Underwire Костим за капење Plaid Камшик Бикини Поставите Пливаат одговара на Костим

DEN 569.00
DEN 618.24

Количина на стоки
Тековен


Забелешка 1 : ве Молам да се споредат детали големини со твое БИСТА,ПОЛОВИНАТА и КОЛКОВИТЕ периметар пред да ја купите!! "Големината mearsured од страна на самите себе, понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm." Напомена 2 : Доколку не можете да знаете како да се избере големината,можете да оставите порака за вашиот Биста големина, половината големина и Хип големина во вашата нарачка. Ние ќе го провери и ќе ти ја испрати вистинската големина.почитувани Големина : см (1cm=0.39 инчи)
Костими за капење за Перење Инструкции Да го продолжи животот на вашиот костими за капење,ве молиме следете ги овие миење и за нега на инструкции. 1.Се измијат со свежа вода пред пливање. 2.Да се избегне контакт со било сонцето тен производи. 3.Се измијат со свежа вода веднаш по пливање. Не сува чиста,машина за миење,или железо на костими за капење. 4.Не чувајте влажни бански во пластични кеси или со други облека ставки. 5.Никогаш не користете кајгана,детергенти за перење,сапун или шампон кога миење на костими за капење.Едноставно добро исплакнете со свежа вода по секоја употреба. 6.Се исуши и да се избегне контакт со директна сончева светлина.
Подготовка на Време : ние ќе треба 3-5 работни дена за да се подготват и да ја испратите вашата нарачка еднаш систем ја потврдува исплатата.
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
MELPHIEER СЕ СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ ВО СТИЛСКИ ДИЗАЈН И ВИСОК КВАЛИТЕТ НА КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ ОБЛЕКА. СЕ НАДЕВАМЕ ДЕКА КОГА ДЕВОЈКИТЕ НОСАТ MELPHIEER КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ, СЕ ЧИНИ ДЕКА ИМААТ ЕДЕН ПАР НА КРИЛА, НЕКА ВИ ЛЕТААТ ПОВИСОКО И ДА ОДАТ ПОНАТАМУ. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕКОГО.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Бикини Сет
Материјал:
Најлон,Lycra,Полиестер,Spandex
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Plaid
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината
Бренд Име:
Melphieer
Поддршка Тип:
Underwire
Број На Модел На:
BMJ2018A36
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Година:
Бански жените 2018
Место:
Лето, На Плажа, Одмор, Одмор
погоден:
Костим за капење жени, девојки дами
Објектот:
Maillot де bain femme 2018
Декорација:
Пливање одговараат за жени
Стил:
Дами бански & beachwear
Изглед:
Ремени, печатење
Големина:
S, M, L
боја:
Пинк
Место на Потекло:
Направени во Кина, Гуангжу

Најдобри понуди