• Неодамнешно
  • -5 %
2018 Секси двострано Печатење Бикини со Висок Појас Костим за капење Дама Костим за Капење Бански Жените Градите Јазол Пливачки костум Пливаат Носат BMJ

2018 Секси двострано Печатење Бикини со Висок Појас Костим за капење Дама Костим за Капење Бански Жените Градите Јазол

DEN 592.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен


Забелешка 1 : ве Молам да се споредат детали големини со твое БИСТА,ПОЛОВИНАТА и КОЛКОВИТЕ периметар пред да ја купите!! "Големината mearsured од страна на самите себе, понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm." Напомена 2 : Доколку не можете да знаете како да се избере големината,можете да оставите порака за вашиот Биста големина, половината големина и Хип големина во вашата нарачка. Ние ќе го провери и ќе ти ја испрати вистинската големина.почитувани Големина : см (1cm=0.39 инчи)
Висок квалитет на двострано печатење, позиционирање печатење
Костими за капење за Перење Инструкции Да го продолжи животот на вашиот костими за капење,ве молиме следете ги овие миење и за нега на инструкции. 1.Се измијат со свежа вода пред пливање. 2.Да се избегне контакт со било сонцето тен производи. 3.Се измијат со свежа вода веднаш по пливање. Не сува чиста,машина за миење,или железо на костими за капење. 4.Не чувајте влажни бански во пластични кеси или со други облека ставки. 5.Никогаш не користете кајгана,детергенти за перење,сапун или шампон кога миење на костими за капење.Едноставно добро исплакнете со свежа вода по секоја употреба. 6.Се исуши и да се избегне контакт со директна сончева светлина.
Подготовка на Време : ние ќе треба 3-5 работни дена за да се подготват и да ја испратите вашата нарачка еднаш систем ја потврдува исплатата.
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
MELPHIEER СЕ СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ ВО СТИЛСКИ ДИЗАЈН И ВИСОК КВАЛИТЕТ НА КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ ОБЛЕКА. СЕ НАДЕВАМЕ ДЕКА КОГА ДЕВОЈКИТЕ НОСАТ MELPHIEER КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ, СЕ ЧИНИ ДЕКА ИМААТ ЕДЕН ПАР НА КРИЛА, НЕКА ВИ ЛЕТААТ ПОВИСОКО И ДА ОДАТ ПОНАТАМУ. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕКОГО.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Бикини Сет
Материјал:
Lycra,Најлон,Полиестер,Spandex,Faux Крзно
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BMJ2018A18
Бренд Име:
Melphieer
Половината:
Висок Половината
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
Yes
Шаблон Тип:
Цвеќиња,Печатење
Година:
Бански жените 2018
Место:
Лето, На Плажа, Одмор, Одмор
погоден:
Костим за капење жени, девојки дами
Објектот:
Maillot де bain femme 2018
Декорација:
Пливање одговараат за жени
Стил:
Дами бански & beachwear
Изглед:
Висок квалитет на двострано печатење, позиционирање печатење
Големина:
S, M, L
боја:
Жолта, бела, портокалова, сива, сина, зелена
Место на Потекло:
Направени во Кина, Гуангжу

Најдобри понуди