• Неодамнешно
  • -30 %
Cooclo Голема Големина Бикини Поставите Русија Стил Жените Бански Костуми Perfect Пеперутка Печати Притисни До Плус Големина Секси Бикини Жените Гроздобер Бански

Cooclo Голема Големина Бикини Поставите Русија Стил Жените Бански Костуми Perfect Пеперутка Печати Притисни До Плус Големина

DEN 733.00
DEN 1047.84

Количина на стоки
Тековен


Нова Голема Големина 7 XL Бикини Поставите Русија Стил Жените бански костуми perfect Пеперутка Печати Притисни До Плус Големина Секси Бикини Жените Гроздобер Бански
Материјал : 82% Најлон 18% Spandex
Лагер : 100% Polyster

Други карактеристики

Големина:
3XL Equal 48, 4XL Equal 50, 5XL Equal 52, 6XL Equal 54, 7XL Equal 56
Тип На Објект:
Бикини Сет
Половината:
Средината На Половината
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница,Печатење
Бренд Име:
COOCLO
Поддршка Тип:
Underwire
Број На Модел На:
M6931
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Подлога:
Yes

Најдобри понуди