• Неодамнешно
Strappy Шупливи-out Назад Tankini Боја блок Костим за капење за Дама Удобно им Помогнам на костими за капење Жените badpak Backless Gentlewomen

Strappy Шупливи-out Назад Tankini Боја блок Костим за капење за Дама Удобно им Помогнам на костими за капење Жените

DEN 1152.00

Количина на стоки
Тековен


Strappy Шупливи-out Назад Tankini има ефективна израмните стомакот магија. Ниска деколте намали и биста разделба линија се пофали со plumpy градите, strappy шупливи-излез врати и двојно отворот на резервоарот врвот. Ова пливаат врвот нема underwire но отстранлив градник paddings insert (внеси). Појавување со boyshort.
82%Најлон + 18%Spandex

Други карактеристики

Големина:
L, M, S, XL, XXL, 4XL, 3XL
Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
боја блок
Бренд Име:
Balight
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Најдобри понуди