• Неодамнешно
  • -19 %
лирски Едно Парче Флорални Костим за капење Жените 2017 Волан Бански Фластер на Жените Пливачки Костум Секси Бикини Шарени Завој Bather Носат

лирски Едно Парче Флорални Костим за капење Жените 2017 Волан Бански Фластер на Жените Пливачки Костум Секси Бикини Шарени

DEN 793.00
DEN 979.68

Количина на стоки
Тековен

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки. За Нас
.
Превозот 1. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен.Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање, се Чувствуваат слободни да контакт. Сепак,купувачите треба да ги сноси се врати превозот товар и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Повратни информации
1. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да потрае и до 60 дена.Предмети се испраќаат од страна на Ali Express Стандард Превозот , Ali Express Премиум Превозот ,стигнат до повеќето земји во рок од 15 до 35 бизнис дена.39 инчи)
Лирски Големина На Табела
Ознака Големина Биста(CM) Половината(CM) на Колкот(CM) Купот S 81-86 61-66 86-91 A-B M 86-91 66-71 91-96 B-C L 91-96 71-76 96-101 B-C XL 96-101 76-81 101-106 B-C XXL 101-106 81-86 106-111 B-D XXXL 106-111 86-91 111-116 D-E
Опис Бикини
Плаќање
1.Ако сакате да се добие објектот побрзо,ве молиме контактирајте со нас да плаќаат дополнителни товар, можеме да ви понудиме следниве побрзо и поевтино превозот начини : UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ,DEPX,ЕМС.Ali Express поддржува Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банките.Ние ќе рефундирање на купувачи ако купувачи врати предметите во рок од 15 дена од денот на купувачи приемот на предмети за било каква причина.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Преку овие начини, што можете да го добиете објект во рамките на околу 5-7 дена.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако систем ја потврдува купувачи плаќање. Димензии : cm (1cm=0. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое' пред вашето купување.
Бикини Име Лирски Едно Парче Флорални Костим за капење Жените 2017 Волан Бански Фластер на Жените Пливачки Костум Секси Бикини Шарени Завој Bather Носат
Големина На Табела Забелешка : 1.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Spandex
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
лирски
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
BY0157
Шема:
Флорални
квалитет:
Гроздобер
Големина на располагање:
S M L XL XXL XXXL
Сезоната:
Лето
Стил:
едно парче бикини
Тип:
Им Помогнам На Костими За Капење
превозот:
Брза бесплатен превозот

Најдобри понуди