• Неодамнешно
  • -18 %
2018 Секси Камшик Бикини Розова Микро Бразилски Бикини Костим За Капење На Плажа Завој Им Помогнам На Костими За Капење Костим За Капење Женски Maillot Де Bain

2018 Секси Камшик Бикини Розова Микро Бразилски Бикини Костим За Капење На Плажа Завој Им Помогнам На Костими За Капење

DEN 574.00
DEN 700.32

Количина на стоки
Тековен

Ако нарачате од 15 компјутери, ние нудиме изразат испорака (DHL, EMS, ETK). Но, треба да ни остави ве Молиме имајте во предвид дека не вклучуваат приходи.Ако сакате да се добие објектот побрзо, ве молиме контактирајте со нас да плаќаат дополнителни товар, можеме да ви понудиме следниве побрзо и поевтино превозот начини :
DHL, EMS, ETK. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Сепак, купувачите треба да ги сноси се врати превозот товар и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако нарачате од 20 компјутери, ние нудиме изразат испорака (DHL, EMS, ETK) и се даде на купувачот 5% попуст. 2) Трговија На Големо Услуга. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.Предмети се испраќаат од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet, стигнат до повеќето земји
во рок од 15 до 35 бизнис дена. 2) Како да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.Ако сакате да знаете повеќе порака на Големопродажната услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе тука за да услуга за вас. Нормално, купувачите се одговорни за сопствени должност или увоз даночни во вашата земја
ЗА НАС
.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако систем ја потврдува купувачи плаќање. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако систем ја потврдува купувачи плаќање.
ЗА НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА
1) се Откажат превозот Услуга. Ова е за Пад на Превозот! и тогаш ние ќе согласност со вашето барање да ја пратите пратката.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, купувачите се одговорни за царински давачки.Biqueno е Тајна Бренд Цел : Дизајн и производство на високо-квалитетни модни плажа бански / бикини сет
ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА
ВИСТИНСКИ ФОТО
ЗА ПРЕВОЗОТ
1. 4) дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.Ние ќе рефундирање на купувачи ако купувачи врати предметите во рок од 15 дена од денот на купувачи приемот на предмети за било каква причина . Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 60 дена.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Бикини Сет
Бренд Име:
biqueno е тајна
Материјал:
Најлон,Lycra,Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината
Поддршка Тип:
Underwire
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
82%POLYAMIDE ,18% ELASTHANE
Бесплатен превозот :
Yes
Пад на превозот:
ДА,Пратката Не Содржат Било кој Од Нашите Информации
ОЕМ И ODM:
Трговија на големо,Бесплатен Превозот Со ЕМС & DHL
Место на Потекло:
Гуангжу , Кина
Biquinis feminino brasileiro:
Бикини Костими За Капење Костим За Капење
maillot де bain:
costumi da bagno
biquini brasileiro:
жените бикини
Biquini:
Biquinis biquine
feminino praia:
Женски Плажа Носат Костим за капење

Најдобри понуди