• Неодамнешно
  • -15 %
уво заштита на пливање капа силиконски капи водоотпорен еластична слободни големина возрасни базен опрема со добар квалитет 6 бои изберете B43002

уво заштита на пливање капа силиконски капи водоотпорен еластична слободни големина возрасни базен опрема со добар квалитет

DEN 204.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


ПЛИВАЊЕ КАПА
Функција : редовен уво заштита
Добар избор за Возрасни вода спорт , 6 бои по желба. Блиску до телото, заштита на ушите од вода под притисок Удобно носење, привлечни. Бои : црна, сина, темно сива, виолетова, портокалова, розова Уво заштита дизајн

Други карактеристики

Материјал:
Силикони
Применливи Луѓе:
Жените
Стил:
Чиста Боја На Капа За Пливање
Број На Модел На:
PL11241
Применливи Луѓе:
Мажите и жените
боја:
црна,bule,црвена,темно сива, виолетова,портокалова
производство:
Кина
За:
14 век+ и возрасни
Материјал:
Силикони
Тежина:
80g

Најдобри понуди