• Неодамнешно
  • -10 %
Отворено Зима Мажи&Жени Дебели Топло Руно Пешачење Панталони Softshell Водоотпорен Windproof Термички Кампување Качување Еластичен Појас

Отворено Зима Мажи&Жени Дебели Топло Руно Пешачење Панталони Softshell Водоотпорен Windproof Термички Кампување Качување

DEN 1036.00
DEN 1151.52

Количина на стоки
Тековен


Бренд : Природата обожување
Материјал : Полиестер+руно
Големина : S, M, L, XL, XXL, XXXL
Боја : Мажи : армија зелена , сива , црна Жени : сина , црвена роза , светлина пурпурна , виолетова , сива , црна , војска зелена , небото сино Функција : Топло, Водоотпорен , Windproof

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Бренд Име:
Природата Обожување
Број На Модел На:
A02
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал Технологија:
warmthtm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Микрофибер

Најдобри понуди