• Неодамнешно
  • -29 %
Отворено Мажите Пешачење Дише Водоотпорен Windbreaker Брз Сува Патент Маскирани Јакна Маскирна Тенка УВ Доказ Сончање Кожа Палто

Отворено Мажите Пешачење Дише Водоотпорен Windbreaker Брз Сува Патент Маскирани Јакна Маскирна Тенка УВ Доказ Сончање

DEN 933.00
DEN 1314.24

Количина на стоки
Тековен


Отворено Мажите Пешачење Дише Водоотпорен Windbreaker Брз Сува Патент Маскирани Јакна Маскирна Тенка УВ Доказ Сончање Кожа Палто Големина Опис (cm) Големина на Облека Должина Биста Рамо Полите Ракав S 69 102 41 / 63 М 71 106 43 / 64.5 L 73 110 45 / 66 XL 75 115 47 / 67.5 2 XL 77 120 49 / 69 3 XL 79 125 51 / 70.5 Мери со рака,pls дозволете 2-3cm грешка,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно. Материјал : Полиестер, Големина : S,M;L XL,2 XL,3 XL Пол : Мажи Стил : Пешачење Водоотпорен Јакна Погоден Сезона : Пролет ,Есен,Лето Функција : Дише , Ветер затка, Удобно, Водоотпорен,УВ-доказ Отворен Предмет : Outdoor Спортови ,Кампување ,Патување , Одмор Облека ,Качување , Пешачење Мажите Јакна Windstopper УВ-40 Дише Отворено Мажите Тактички Воена Јакна

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Материјал Технологија:
МОЌ СУВА
Бренд Име:
PAVEHAWK
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тежина:
0.126-0.18kg
Функција:
Брз Сува,Windproof,Водоотпорен
Отворено Јакна Тип:
windbreaker
Материјал:
Полиестер
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
погоден предмет:
пешачење, качување, патување, возење велосипед, трчање
Стил 2:
УВ protetion јакна
Стилот 3:
отворено sportwear, мажите е отворен грб
Стилот 1:
пешачење јакна, водоотпорен јакна
suibale сезона:
Лето, На Пролет, Есен
Функција:
брз сува, дише , водоотпорен, UV заштита

Најдобри понуди