• Неодамнешно
Aqumotic Мултифункционален Корекција на Грлото на Перница Круг Перница Долго Поправка на ' Рбетот Специјална Перница за Постарите Lumbar Мека Перница

Aqumotic Мултифункционален Корекција на Грлото на Перница Круг Перница Долго Поправка на ' Рбетот Специјална Перница

DEN 1430.40

Количина на стоки
Тековен


Aqumotic Мултифункционален Корекција на Грлото на Перница Круг Перница Долго Поправка на ' Рбетот Специјална Перница за Постарите Lumbar Мека Перница
Применливи луѓе : Возрасни Тежина : за 0,7 кг Додатен : Полиестер (полиестер влакна) Перници : Полиестер/памук Применливи број : Еден Производ Одделение : Премиум Производ Многу среќен што ќе дојде до нашата продавница Продавница за Евалуација
ви посакувам среќен живот

Други карактеристики

Шаблон Тип:
Цврст,Шарени
Употреба:
Масажа,Постелнина,Телото
Дел:
Вратот
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Меморија,Гумени
Тежина:
0.5-1 kg
одделение:
квалитет
Ткаенина Count:
60
Пополнување:
Микрофибер
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
Aqumotic
тема count:
500TC

Најдобри понуди