• Неодамнешно
  • -10 %
1Pcs Гумени У Облик на Вратот Перница Преносни Удобност Дома Патнички Автомобил Перница Перница на Спиење Поддршка Болка Мека Капка Shiping

1Pcs Гумени У Облик на Вратот Перница Преносни Удобност Дома Патнички Автомобил Перница Перница на Спиење Поддршка Болка

DEN 115.00
DEN 128.16

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : Производи работат добро, моделирање на едноставни мода, иновативни и практични. Еколошки производи полни со EPS честички, кул, не се предмет на сезонски ограничувања. Производи со користење на полимери, безбедност и стабилност, без да се наштети на човековото тело. Производ флексибилност, вентилација, лесно да се чисти и лесно да сува, мека на допир. Идеални за патување или да ја користите за вратот поддршка насекаде ви се допаѓа. Помогне во одржување на правилна главата и намалување на вратот болка. Меки, удобни, специјален дизајн совршено се до вашиот врат. Подароци за семејства или пријатели. Спецификации : Pillowcase : Spandex Перница : EPS честички Големина : 30x30x10cm Боја : Црна,зелена, розова,црвена,виолетова,сина Пакетот Вклучува : 1 X U-облик на вратот перница ЗАБЕЛЕШКА : За различни монитори, боја може да се разликува малку. Покрај тоа, ве молиме овозможи некои грешки на прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето!

Други карактеристики

Шаблон Тип:
Цврста
Дел:
Вратот
Бренд Име:
SKOOLPEAN
Функција:
Анти-Апнеа,Надувување,Терапија
Употреба:
Патување,Телото
Тежина:
0-0.5 kg
Број На Модел На:
Мека
одделение:
одделение А
Обликот:
U-Форма
Пополнување:
EPS честички
Ткаенина Count:
W
тема count:
w
Материјал:
Spandex

Најдобри понуди