• Неодамнешно
  • -35 %
Топла Multicolor 145*80*20cm Мајчинската Тело Перница Отстранлив 13 Бои Бременоста Перница Бремена За Странични Прагови Половината Перници

Топла Multicolor 145*80*20cm Мајчинската Тело Перница Отстранлив 13 Бои Бременоста Перница Бремена За Странични Прагови

DEN 2936.00
DEN 4516.80

Количина на стоки
Тековен


Производ Вовед :
Име : Квалитет На Телото Перница За Бремени
Големина : околу 145*80*20cm (во рок од 1-3cm грешки)
Примена : Постелнина,дома,перница,на доењето димовска
Пакет Вклучувајќи : 1 Buc Бременоста Перница
Топла Multicolor 145*80*20cm Мајчинската Тело Перница Отстранлив 13 Бои Бременоста Перница Бремена За Странични Прагови Половината Перници
како diffirent компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликуваат
малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање : ) : )
2017 Нови Супер Удобно Бременоста Перница 100% Памук Мајката на Доењето Поставено Телото Перница У Облик 80*170cm Половината Перници
Природен Материјал Бремени Фрли Перници За Половината H Форма На Бременоста Перница За Странични Прагови На Квалитетот На Жените Постелнина Тело Перница

Други карактеристики

Функција:
Анти-Апнеа,Ладење,Анти-Статички
Шаблон Тип:
Крпеница,Цврст
Дел:
Телото
Пополнување:
100% Полиестер Влакна
тема count:
200TC
одделение:
Квалификуван
Бренд Име:
changbvss
Употреба:
Постелнина,Телото
Ткаенина Count:
40
Тежина:
2-2.5 kg
Материјал:
100% Памук
Број На Модел На:
fYFZ029
Обликот:
U-Форма
Употреба:
За Несакани Sleeper
Име:
Најдобар Квалитет Удобно Бременоста Перница Половината Перница
боја:
13 Бои тело перници
Стил:
Модерната Прекрасна Бременост Перница
Измијте:
отстранлив,рачно перење,машина за миење
Примена:
Постелнина,дома,перница,на доењето димовска
Обликот:
У Облик Бремени Тело Перница
Големина:
U Shape Size
Материјал:
100% Памук

Најдобри понуди