• Неодамнешно
Behogar Свитлива Плакарот Закачалки Нерѓосувачки Челик Панталоните Панталона Закачалка за Вертикални и Хоризонтални Виси Вратоврска Појас Облека Простор Saver

Behogar Свитлива Плакарот Закачалки Нерѓосувачки Челик Панталоните Панталона Закачалка за Вертикални и Хоризонтални Виси

DEN 239.04

Количина на стоки
Тековен

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, ТТ и сите големи Кредитни Картички преку безбедна уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не можете да се исходот веднаш по ред, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Враќање & Наплата >>
1. Цел ќе биде предаден во 4 дена по уплатата се населиле.
Повратни информации >>
Ние се обидуваме се потрудиме да им даде на нашите клиенти среќен шопинг искуство. Ако објектот е дефектен, купувачот треба да контактирате со нас пред да се врати производот. Доколку купувачот не би сакал да се врати на објектот, ние ќе се направи целосно или делумно враќање на средствата врз основа на детални ситуација. 6 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние само брод да се потврди цел адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата цел адреса е иста како и вашиот превозот адреса.
Повеќе Производи :
Behogar Свитлива Плакарот Закачалки Нерѓосувачки Челик Панталоните Панталона Закачалка за Вертикални и Хоризонтални Виси Вратоврска Појас Облека Простор Saver
Детали :
Фантастичен простор saver, со намера да се откажам хоризонтално или вертикално, ќе бидете во можност да се спаси простор во вашиот плакар
Изработени од нерѓосувачки челик, трајни доволно да се откажам панталони, панталоните или облека
Помага да се задржи панталони и панталоните чисти и навремено-бесплатно
Две куки, многу стабилна, исто така можете да го користите една кука виси да зачувате простор
Свитлива, совршен за станови, домови, или било ограничен простор
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + ABS
Големина : 47. Ве молиме Контактирајте со Нас за да го реши вашиот проблем, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние може да ви даде решение што е можно поскоро. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Неисправни предмети мора да се врати во рамките на гарантниот период, Ќе мора да ни кажете што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Пратката >>
1. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Гаранција >>
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по ред. Ако не ја добиете вашата пратка во времето, ве молиме Контактирајте со Нас пред отворањето на спорот , ние ќ проверете проблемот и да ви даде решение во рок од 24 часа.

Други карактеристики

Број На Модел На:
панталоните закачалки
Бренд Име:
Behogar
Материјал:
Нерѓосувачки челик + ABS
Облека Тип:
Панталони
Тип:
Четири Столбови
Производот:
Панталони Нога Клип
Кревање Метод:
Рачен
Употреба:
Санитарните
Стил:
Виткање
Должина:
47.5 cm

Најдобри понуди