• Неодамнешно
  • -9 %
1PC Нерѓосувачки Челик Закачалки За Облека Панталони Жица Antiskid Сушење Алишта Рек Возрасни И Деца Ги ПРОНАЈДЕ 020

1PC Нерѓосувачки Челик Закачалки За Облека Панталони Жица Antiskid Сушење Алишта Рек Возрасни И Деца Ги ПРОНАЈДЕ 020

DEN 52.00
DEN 57.12

Количина на стоки
Тековен

Ви благодариме за вашиот поддржува. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Ви благодариме!
2.,татко име.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.Pls бидат внимание дека ако вредноста е помала од ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не е било Песна во транспорт,но може да пристигне во времето.
Опис :
Член име : Закачалка
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Црна,сина
Големина : приближно 28.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да остават пораки.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.5x7cm
Единица тежина : околу 35g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.

Други карактеристики

боја:
сина, црна
Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди