• Неодамнешно
  • -36 %
Мултифункционален Облека Закачалка Clothespin Кука Windproof Крпа Закачалка Полици Бања RackTraveling Пластични Clothespin Со Куките

Мултифункционален Облека Закачалка Clothespin Кука Windproof Крпа Закачалка Полици Бања RackTraveling Пластични Clothespin

DEN 555.00
DEN 867.36

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Пластични Големина : 32x33.5 cm (12.6x13.2 ") Тежина : 277 g Пакет се вклучуваат : 1 парчиња Пакет : Пена + Тетрапак Кутии Предност : 1.100% Сосема нов , еко-пријателски 2.Одличен квалитет ,издржливи 3.Лесен за употреба , рециклирање 4.Спречи sock облека се разнесена

Други карактеристики

Тип:
Еден Пол
Бренд Име:
Strongwell
Облека Тип:
облека
Број На Модел На:
SW9102803
Производот:
Панталони Нога Клип
Употреба:
Neatening/Складирање
Материјал:
Пластични
Стил:
закачалката
Пакување:
Пена + Тетрапак Кутии
Име:
Облека-штипки
Функција:
Clothespin Кука
Тип:
крпа клип
Стил:
Пластични штипки за алишта
Употреба:
Штипки за алишта со куките

Најдобри понуди