• Неодамнешно
4pcs/Многу Нови Гроздобер Romatic Galaxy серија Механички молив Моден Стил пенкало за Испитување Промоција

4pcs/Многу Нови Гроздобер Romatic Galaxy серија Механички молив Моден Стил пенкало за Испитување Промоција

DEN 128.64

Количина на стоки
Тековен


Димензии : Должина околу 157mm .
Мастило боја : Црна (молив),НЕ гел пенкало .
Пишување точка : 0.5 mm .
брод мешана боја,ви благодариме.
1839 Година Ќе Ви Се Допадне Повеќе Пенкала..

Други карактеристики

Бренд Име:
YCDBTH
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.5 mm
Број На Модел На:
E150114S
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Пластични
Новина:
Yes
Тип:
Ballpoint Пен

Најдобри понуди