• Неодамнешно
2 парчиња Kawaii Пилешко Молив Острилка форма Машина Нож Двојно Orifice Двојно Пол Парче Промотивни Оригиналност Подарок

2 парчиња Kawaii Пилешко Молив Острилка форма Машина Нож Двојно Orifice Двојно Пол Парче Промотивни Оригиналност Подарок

DEN 79.20

Количина на стоки
Тековен


Големина : 4-3.9*4.3 CM боја : случајни Материјал : пластични Пакет : 2 парчиња
По услуга
Плаќање :
1.Најдобар начин е директно плаќање на Aliexpress,можете да го направите тоа самите.Ако сакате други услови за плаќање,ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.
2.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број, при пополнување на купувачот информации.
Испорака :
По вашата исплата,ние ќе брод надвор за вас во 3 : 00pm секојдневно,освен викенд и празници.
Нормално, можете да recevie парцела за 25-60 работни дена.
Се врати и враќање :
За исплата брод надвор
1. Recevie : задоволни,ве Молиме да ни даде на 5 ѕвезди повратните информации.
2. Recevie : не се задоволни-контактирајте со нас,ние ќе се врати или наплата.
3.Не recevie : контактирајте со нас,ние ќе испрати еден или наплата.
Повратни информации :
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за задоволството на клиентите! Вашата позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2.Ако сте задоволни со вашата нарачка,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со пет ѕвезди, и ни препорача на други клиенти.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Други карактеристики

Возраст:
>3 години
Тип:
Механички
Бренд Име:
devoservice
Број На Модел На:
B12954
Новина:
Нови
боја:
бела и жолта
Големина:
4*3.9*4.3cm
Тежина:
About 30g(2pcs)
Пакет:
2 парчиња

Најдобри понуди