• Неодамнешно
  • -20 %
10 компјутери/многу Симпатична Фламинго гел пенкала Kawaii 0.38 mm 10 бои Потпис пенкало за пишување на училиште материјали escolar

10 компјутери/многу Симпатична Фламинго гел пенкала Kawaii 0.38 mm 10 бои Потпис пенкало за пишување на училиште материјали

DEN 140.00
DEN 174.72

Количина на стоки
Тековен


10 компјутери/многу Симпатична Фламинго гел пенкала Kawaii 0.38 mm 10 бои Потпис пенкало за пишување на училиште материјали escolar Тело дизајн : 10 дизајн Мастило боја : 10 бои Пишување точка : 0.38 м. Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина. Големина : 17cm. Тежина : 8g. Функција : Гел пенкало / Подарок. Пакет : овој е 10 компјутери/многу , испрати микс 10 бои
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА на Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html 1. Испорака Датум Погоре Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ОБЈЕКТОТ ФОТОГРАФИЈА Разлики Во Бојата Може да Биде Предизвикана Од Некои Други Причини, Како
Како Боја Одраз Во Мониторот, Снимањето Опрема, Осветлување,
Позадина Итн, Ве Молиме Во Вид Преовладува.
Поради Макро Фотографија, На Физичка Големина Не Е Еднаков На
На Сликата, Ве Молиме Изберете Соодветна Големина Кога Ставање
Цел. Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
ШОПИНГ ПРОЦЕС
ПЛАЌАЊЕ 1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре.
2. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
3. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.
4. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
5. (Центар За Помош)
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА НОВОДОЈДЕНИ
Ве Молиме Сте Секогаш Информирани.
Ние Сме Секогаш За Пребројување На Вообичаениот Соработка.

Други карактеристики

Мастило Боја:
10 бои
Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.38 mm
Број На Модел На:
гел пенкало
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Бренд Име:
HASFER
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди