• Неодамнешно
3pcs Kawaii Желе Боја на Малку Мечка Гел Пенкало за Пишување Потпишување Пенкало Школа Канцеларија за Снабдување со Долга рачка Студент Канцелариски Црно Мастило

3pcs Kawaii Желе Боја на Малку Мечка Гел Пенкало за Пишување Потпишување Пенкало Школа Канцеларија за Снабдување со Долга

DEN 75.36

Количина на стоки
Тековен


За нарачки Без Следење на Информации, Освен ако не Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
За нарачки > $6,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail со Валиден Следење на Број.
За нарачки >300,Слободни Изразат Испорака преку EMS/DHL/Aramex итн.(Освен Некои Далечна Земја)
Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Пластика . Тежина За : 9.5 g секој. Боја на Црно мастило . Големина 16cm должина. Пакување Листа : 3pcs случаен боја. Answer : ___________________________ Note :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.

Други карактеристики

Мастило Боја:
црно мастило
Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.38 mm
Бренд Име:
treein уметност
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Број На Модел На:
VI-E22
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди