• Неодамнешно
  • -5 %
2017 Бренд 5 Парчиња/Многу Автентични Јапонски УНИ UBR-95 Гел Пенкало Рефил 0.5 mm

2017 Бренд 5 Парчиња/Многу Автентични Јапонски УНИ UBR-95 Гел Пенкало Рефил 0.5 mm

DEN 638.00
DEN 671.52

Количина на стоки
Тековен


започнете
крајот
Ве молиме оставете порака за бои што сакате, или ние ќе ви го испратиме по случаен избор.
Бренд : УНИ
Потекло : Јапонија
Име : гел пенкало рефил
Модел : UBR-95
Боја : црна, сина
Nibs : 0.5 mm
УНИ УБ-205/УБ-200 гел пенкало рефил

Други карактеристики

Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
UBR-95
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
уни
Применливи објект:
гел пенкало
Боја Класификација:
сина, црна
Модел:
UBR-95

Најдобри понуди