• Неодамнешно
  • -20 %
4pc Бонбони Боја Притисни Тип на Фантастичен Точка Ballpoint Пенкало Едноставна Супер Добро Пишување Канцелариски Прибор Пенкало Пластични Материјали

4pc Бонбони Боја Притисни Тип на Фантастичен Точка Ballpoint Пенкало Едноставна Супер Добро Пишување Канцелариски Прибор

DEN 51.00
DEN 63.36

Количина на стоки
Тековен


4pc Бонбони Боја Притисни Тип на Фантастичен Точка Ballpoint Пенкало Едноставна Супер Добро Пишување Канцелариски Прибор Пенкало Пластични Материјали
име на производ : Бонбони боја притиснете го восклик точка топката пенкало во Боја : Слика Боја (Случаен Испрати) материјал : пластични Големина Должина : 13 cm Тежина : 7g (4pc = 28g) Пакување : 4pc (едноставна пакет) Подарок прилики : на свеченото отворање, награда спомен, рекламирање, менаџмент, бизнис пенкало, боја на фотографијата може да се разликуваат од реалните производ Поради бојата на различни прикази.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Предметите ќе бидат брод наскоро кога доби потврдена исплатата. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред да купите. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. обично ќе брод на сите наредби како подарок и го прогласи за да се минимизира купувачи увоз доход. Тоа обично трае околу 4 до 8 работни дена од експрес, и 15-60 работни дена од Кина Воздухопловната да брод вашата земји. ПС : Ако објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух пошта, потребно е 7-30 дена (1-3 недели) за испорака во зависност од вашата локација. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели, додека некои може да трае до 6 недели, ова е нормално.- Ако сакате да ја добив производи брзо, ве Молиме изберете начин на испорака од DHL, UPS-от, FEDEX или ЕМС.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Други карактеристики

Мастило Боја:
Сина
Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
Ballpoint Пен
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Бренд Име:
ALSMT
Материјал:
Пластични
Име на производ:
ballpoint пен
Школка Материјал:
Пластични
напишано:
Црна куршум тип 0.05 mm не кутија
Нето тежина:
7g(4pc=28g)
Главната цел:
За статистика, канцелариски материјал и подароци

Најдобри понуди