• Неодамнешно
  • -6 %
4PCS Точка Студентите Ballpoint Пенкало Тепа Печатење Топката Пенкало Учење да се Пишува за Статистика Канцелариски Училиште Канцелариски Материјали

4PCS Точка Студентите Ballpoint Пенкало Тепа Печатење Топката Пенкало Учење да се Пишува за Статистика Канцелариски Училиште

DEN 63.00
DEN 66.72

Количина на стоки
Тековен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 4 PCS Точка Студентите Ballpoint Пенкало Тепа Печатење Топката Пенкало Учење да се Пишува за Статистика Канцелариски Училиште Канцелариски Материјали
Тип : Притиснете
Модел : Б-590 E
Материјал : Пластика
Големина : За 14cm
Writting Точка : 0.5 mm
Рефил Боја : Сина
Боја : Црвена, Сина, Сива (боја по случаен избор, не може да ги собереш)
Пакет Листата : 4 PCS Ballpoint Пен
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Други карактеристики

Тип:
Ballpoint Пен
Број На Модел На:
590E
Пишување Точка:
0.5 mm
Бренд Име:
PTDWCR
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Материјал:
Пластични
Име 1:
0.5 mm пен
Име 2:
Точка Ballpoint Пенкала
Име 3:
multicolor ballpoint пен

Најдобри понуди