• Неодамнешно
5Pcs/set Симпатична Kawaii Гел Пенкало корејски Креативни Текст Црна 0.5 mm Потпис Пенкала Студент Канцелариски материјал за на Училиште, Канцелариски Материјали

5Pcs/set Симпатична Kawaii Гел Пенкало корејски Креативни Текст Црна 0.5 mm Потпис Пенкала Студент Канцелариски материјал

DEN 89.76

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

боја:
5pcs
Мастило Боја:
Црна
Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.5 mm
Број На Модел На:
B12583
Бренд Име:
devoservice
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди