• Неодамнешно
  • -29 %
1 X Природата растение кактус Potted растенијата гел пенкало за пишување пенкала канцелариски canetas escolar материјал училиште материјали papelaria

1 X Природата растение кактус Potted растенијата гел пенкало за пишување пенкала канцелариски canetas escolar материјал

DEN 36.00
DEN 50.88

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Пластика
Димензии : Должина 18.8 cm
Мастило боја : Црна
Пишување точка : 0.5 mm
Тежина : 10g / парче

Други карактеристики

Мастило Боја:
Црна
Тип:
гел пенкало
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Број На Модел На:
&
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Viety
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.5 mm

Најдобри понуди