• Неодамнешно
UCAN Тонер Касети за Xerox Phaser 3010 3040 WorkCentre 3045 Ласерски Печатач 106R02182 106R02183

UCAN Тонер Касети за Xerox Phaser 3010 3040 WorkCentre 3045 Ласерски Печатач 106R02182 106R02183

DEN 405.60

Количина на стоки
Тековен


3,Карго Следење : ние ќе се обезбеди следење на број по превозот надвор. Нека тонер кертриџ повеќе не е еднократна потрошен материјал, тоа може да се користи од страна на корисникот refilling тонери за свој.
3, Откако двете страни потврдија враќање на парите, ние ќе ви ги врати парите назад на купувачот во 7-15 дена.
1, Во гарантен период од не повеќе од 18 месеци, ако производите се имате било какви проблеми со квалитетот, без вештачки штета ,ние ќе рефундирање или да преземе надополнување.
2,Испорака Ден : 2-3 работни дена по вашата исплата.
UCAN Тонер Касети за Xerox Phaser 3010 3040 Work Centre 3045 Ласерски Печатач 106 R02182 106 R02183
Производ Imformation :
Бренд : UCAN®
Тип : Тонер Кертриџ / Компатибилен / Сите Нови
Компатибилен со : Xerox 106 R02182 106 R02183
За Печатач : Xerox Phaser 3010 3040 Work Centre 3045
Страница Принос : 2,200 страници (A4, 5% Покриеност)
Квалитет : 100% испечатите тест, Оценка На+
Превозот :
1, Бесплатен Превозот и 20 дена да брзо пристигнување, освен за неколку далечински земји (региони). Имаме развиена Континуирано Тонер за Снабдување со Касети(CTSC).
3,методи за Плаќање (ве Молиме кликнете на следниве веб-сајт)
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5-ѕвезди повратни информации , ние навистина ќе го ценат. CTSC, со голем број на патенти,се на светот е само , го положиле тестот на Кинески официјални агенции,Дофат, Ro HS & CE сертификати. Некои од нашите технички персонал што има искуство во правење тонер кертриџ речиси 20 години.
2, Ако со текот на гарантниот период, се Користи од страна на оригиналниот тонер прав, кертриџ биле расклопуваат или не се користат во согласност со упатствата и слично, ние не ја прифати врати стоките или наплата.
Нашата фабрика :
Ситните Букви На Сликата Производи Ко. на Zhuhai е резултат од 2004 година. ова не е само најголем поттик за нас, но исто така и да им овозможи на повеќе луѓе за да ги споделување на оваа добар производ.
Плаќање :
1,Апели бидете сигурни дека сте ја одбрале вистинската производ и читање на квалитетот гаранција пред да го купат тоа. Така, таа е водечки како вистински заштеди & заштита на животната средина канцеларија за печатење.
Можеби се уште имате други печатач достапни на нашиот патентиран тонер касети :
Тоа е повеќе save-пари!
.
2,Апели да се направи целосна исплата во рок од 3 дена по comfirm цел.
Гаранција за квалитет :
Ако постои било каков сомнеж во користење,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се среќни да ви послужи додека сте задоволни.

Други карактеристики

боја:
BK
Тип:
Тонер Кертриџ
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
Phaser 3010 3040 3045
Кертриџ за Статус:
Целосна
Бренд Име:
UCAN
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
XEROX
Компатибилен Бренд:
XEROX
Страница Принос:
2,200 страници (A4, 5% Покриеност)
чип:
со чип
Компатибилен кертриџ кодови:
Xerox 106R02182 106R02183
Соодветен Печатач Модели:
Xerox Phaser 3010 3040 WorkCentre 3045
сертификација:
CE / RoHS / СТИГНАТ до

Најдобри понуди