• Неодамнешно
  • -10 %
CF226A 26A 226A црн тонер кертриџ компатибилен За HP LaserJet Pro M402n/M402d/M402dn/M402dw,MFP M426dw/M426fdn/M426f печатач

CF226A 26A 226A црн тонер кертриџ компатибилен За HP LaserJet Pro M402n/M402d/M402dn/M402dw,MFP M426dw/M426fdn/M426f

DEN 1896.00
DEN 2107.20

Количина на стоки
Тековен


Компатибилен за
Боја
Количина
Тежина
HP CF226 A 26 A
Црна
1
900g (со чип)
Компатибилен HP CF226 A CF228 A Компатибилен Тонер кертриџ за : Laserjet Pro M402n Laserjet Pro M 402 d Laserjet Pro M 402 dn Laserjet Pro M 402 dw Laserjet Pro MFP M426dw Laserjet Pro MFP M426fdn Laserjet Pro MFP M426fdw Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Други карактеристики

боја:
BK
Тип:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
Број На Модел На:
LaserJet Pro M402n/M402d/M402dn/M402dw
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
LaserJet Pro M402n / M402d / M402dn / M402dw
LaserJet Pro M402n / M402d / M402dn / M4:
LaserJet MFP M426dw / M426fdn / M426fdw

Најдобри понуди