• Неодамнешно
  • -6 %
5 компјутери За hp 178 Refillable мастило касети празна за HP Photosmart AIO/7510 e-AIO-C311a/Плус AIO/Pro B8550 со ЛАК чипови

5 компјутери За hp 178 Refillable мастило касети празна за HP Photosmart AIO/7510 e-AIO-C311a/Плус AIO/Pro B8550 со ЛАК

DEN 631.00
DEN 671.52

Количина на стоки
Тековен


Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид :
Ве молиме купи мастило catridge како истиот број на модел како што ќе се користи во вашиот печатач. Или не, ве молам, точно пред исплата. Оваа кертриџ е со ЛАК чипови, тоа може да го ресетирате автоматски по инјектирање мастило во касети и инсталирате на понатамошно на печатачот. Политики :
1. Зачувај вашиот трошоците за печатење, донесе повеќе придобивки за вас. Лесно да се инсталира и се користи едноставно, ефектот како оригиналот. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Ви благодариме!
За Испорака :
1. 100% нов и висок квалитет!
3. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
За hp 178 Refillable мастило касети празна за HP D5460 печатач со ЛАК чипови на висок квалитет
Пакетот вклучува :
За hp178 Црна refillable мастило кертриџ со ЛАК чип x 1 компјутер
За hp178 Синозелена refillable мастило кертриџ со ЛАК чип x 1 компјутер
За hp178 Магента refillable мастило кертриџ со ЛАК чип x 1 компјутер
За hp178 Жолта refillable мастило кертриџ со ЛАК чип x 1 компјутер
За hp178 Фото Црна refillable мастило кертриџ со ЛАК чип x 1 компјутер
Опис : Refillable мастило касети за HP178
Кертриџ модел : CB316 H CB317 H CB318 H CB319 H CB320 H
Соодветен печатач модел :
За HP Photosmart AIO
За HP Photosmart 7510 e-AIO-C311a
За HP Photosmart Плус AIO
За HP Photosmart Про B8550/B8553
За HP Photosmart C5324/C5370/C5373/C5380/C5383/C5388
За HP Photosmart C5390/C5393/C6300/C6324/C6380
За HP Photosmart D5460/D5463/D5468
За HP Photosmart B109a/c/d AIO
За HP Photosmart B109f специјално Издание AIO
За HP Photosmart B109n/q/a/c/d/e Безжичен AIO
За HP Photosmart Плус B209a/б/в
За HP Photosmart Плус B210a/b/c/e AIO
За HP Photosmart Премиум C309/a/c/g/h/n AIO
За HP Photosmart Премиум C309 A-AIO
За HP Photosmart Премиум C309 e-AIO
За HP Photosmart Премиум ФАКС C309 AIO
За HP Photosmart Премиум Факс C309a
За HP Photosmart Премиум ФАКС e-AIO C410b
За HP Photosmart Премиум C410c
За HP Photosmart 5510 e-AIO B111a/h/c
За HP Photosmart 6510 e-AIO B211b
За HP Deskjet 3070 A AIO
Боја :
2 Црна
1 Синозелена
1 Магента
1 Жолта
Капацитет : поголем црна еден : 23ml остатокот 4 бои : 16ml по боја со ЛАК чипови
100% нов и висок квалитет!
Предности :
1.

Други карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Светло Црна,Y,K
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Бренд Име:
colorsun
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
178
Обоени:
Yes
Тип:
Refillable мастило cratridges
Место на Потекло:
Guangdong, Кина( mianland)
Состојба:
100% нови и празна, висок квалитет
Капацитет:
Поголем црна 23ML, остатокот 4 боја
Погодна за печатење модел:
За HP Photosmart AIO/7510 e-AIO-C311a/Плус AIO/Pro B8550/B8553
кертриџ модел:
178BK 178PK 178C 178M 178Y
чипови:
Со ЛАК чипови
Пакување:
кутија за пакување
боја:
5 бои Б.К PK C Y M

Најдобри понуди