• Неодамнешно
  • -15 %
[1000ml] УВ Пред Слој за УВ мастило /UV меркур мастило /3D УВ LED Мастило за мазна површина стакло или метал печатење

[1000ml] УВ Пред Слој за УВ мастило /UV меркур мастило /3D УВ LED Мастило за мазна површина стакло или метал печатење

DEN 2448.00
DEN 2880.00

Количина на стоки
Тековен


Напомена :
Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење.
со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.
Ако имате било какво барање, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
Било која боја и квантитетот комбинација барање добредојдени!!! Ако добиете производот има нешто погрешно,
Ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Претпазливост :
1.Љубезно ве молиме да ми кажете на вашиот Патрон Модел кога ќе ставете кертриџ цел.
2.Некои видови на чипови ќе се покаже на мастило ниво кога се користи за прв пат.
После тоа,нема да се покаже на мастило ниво има повеќе.Но, не грижете се, тоа се уште може да печати.
УВ слој за УВ мастило/UV меркур мастило /3 D УВ LED Мастило за стакло или метал печатење
Опис :
Бренд Име Aomya
Име на производ УВ Слој
Боја Нема боја
Се користи за мазна површина Пред-Слој, стакло, метал..
Волумен 1000ml
Рок на траење : 24 месец
Квалитетот 5 ѕвезда квалитет
Спреј на материјал пред печатење со УВ мастило, посебно со користење на стакло, метал итн.
Еден Пакет Содржи :
1x 1000ml УВ Пред-слој за УВ ПРЕДВОДЕНА од МАСТИЛО
Гаранција За Квалитет :
Како експерт во оваа област, Aomya има сопствена лабораторија за креирање и тестирање на производи.За да се обезбеди квалитетот на нашите производи, не сме серија на тестови, вклучувајќи печатење тест, животот тест, ниска и висока температура тест, Центрифуга тест, стареење тест итн.
1. 100% пред-тестирани пред да замине на фабрика
2. Сите наши производи се вршат и на оригиналниот печатач
3. 1 : 1 замена за било каков дефект предизвикан од нашата фабрика
4. Специјализирани производител со 10-години работно искуство
5. Одлични услуги на клиентите и техничка поддршка
6. Строга квалитетот на системот за контрола и професионални R&D оддел

Други карактеристики

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
Aomya
Број На Модел На:
Ув Пред слој
тип на мастило:
УВ слој за УВ ПРЕДВОДЕНА од МАСТИЛО
мастило за јачина на:
1000ml
Користат За:
За УВ предводена од мастило
производител:
Yes
Број На Модел На:
УВ Слој за мастило
Употреба:
Пластичната Фолија,УВ Слој
Рок На Траење:
24 месец
Примена На Метод:
спреј

Најдобри понуди