• Неодамнешно
hisaint За HP301 Црно Мастило Кертриџ За HP 301XL за hp 301 Deskjet 1000 1050 1051 1055 2050 2000 3000 3050 3051 Печатач

hisaint За HP301 Црно Мастило Кертриџ За HP 301XL за hp 301 Deskjet 1000 1050 1051 1055 2050 2000 3000 3050 3051 Печатач

DEN 671.52

Количина на стоки
Тековен


Тип : компатибилни, мастило кертриџ
Боја : Црна
Комбинација пакување : 1 Црно
Модел : За HP 301 XL
Применливи печатач :
За HP Deskjet 1000/1050/1051/1055/2000/2050/3000/3050/3051
Забелешки : 1.Различни Област користат различни мастило кертриџ модел иако печатач модел е исто. 2.Ве молиме проверете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел број пред да го одржи редот. 3.Ако вашата оригинална мастило кертриџ не е 301 или не 301 XL, НЕ купувам ова кертриџ . 4.XL и не XL се исти, не постои никаква разлика,Ако имате било какви барања на етикетата, ве молиме контактирајте со нас 5.Изгледот на секоја серија можат да бидат различни, но не влијае на користењето. 6.Било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со нас за совет!

Други карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
301
Бренд Име:
HISAINT
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Место на Потекло:
Кина
Број На Модел На:
301XL
Функција:
Remanufactured
Штета го оценувате:
Помалку од 1%
боја:
Црна
Време на испорака:
во рок од 5 дена
Обоени:
Yes

Најдобри понуди