• Неодамнешно
Печати ја Главата За EPSON ME80W/85ND/700FW/900WD/960FWD/T40/TX600F Wf7520 F190020

Печати ја Главата За EPSON ME80W/85ND/700FW/900WD/960FWD/T40/TX600F Wf7520 F190020

DEN 863.52

Количина на стоки
Тековен

Ние нормално одговор на секоја порака во рок од 24 часа. Во последните десет години, i SSCX е проширување и диверзификација на капацитетот и способноста. Уплатата треба да се изврши во рок од 14 дена од освојувањето на првиот објект. Мисија : Да се обезбеди Клиенти од светска класа извонредност во Електронска & Канцеларија на Производот и Услугата за Да се испорачуваат на Клиентите највисок квалитет со ефективни решенија за Да ги исполни и да надмине Клиенти очекување Контактирајте не КОНТАКТИРАТЕ, ве Молиме користете "Прашајте го Продавачот Прашање" линк за да ни се обратите за било какви прашања. Сите производи се квалитетни проверени. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. Не плаќаат победниците ќе бидат пријавени на e Bay.Int'l Пост Воздухопловната : Фиксен надомест за Превозот и Ракувањето, вклучувајќи пакување, складирање, дистрибуција, цел ракување и обработка на трошоци. Сериозни понудувачи само ве молиме. Ве молиме ни e-mail со какви било прашања може да имате текот на трансакцијата. Повеќето од procuts се превозот бесплатно земја превозот испорака дена сад E-Пакет Кина Пост 6~10 wroking дена Велика Британија E-ЕКСПРЕС ХОНГ КОНГ Пост 6~12 wroking дена Австралија,Канада, руската E-ЕКСПРЕС ХОНГКОНГ Пост 6~12 wroking дена Кореја,Нов Зеланд, Франција, Германија, Норвешка,Виетнам E-Експрес ХОНГКОНГ ХОНГКОНГ 6~12 wroking дена Јапонија,Тајван,ЕУ другите ХОНГКОНГ Пост int'l се регистрирате воздухопловната 6~18 wroking дена Бразил,На југот на Америка ХОНГКОНГ Пост int'l се регистрирате воздухопловната 14~28 wroking дена другите земји ХОНГКОНГ Пост int'l се регистрирате воздухопловната 8~18 wroking дена ве Молиме да се разбере превозот бесплатно опфаќа многу други трошоци покрај реалните превозот на трошоците, како и акции надоместоци, човечки ресурси, aliexpress такси, ebay конечна вредност такси, листата трошоци, осигурување, материјал за пакување, такси, ракување надоместоци и др. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. За нас, За Нас i SSCX Технологија (Х. i SSCX е вашиот сигурен Електронски & Канцеларија Производ и Услуга партнер., Ltd прво се појавува како специјалист во Електронска & Канцеларија на производи и Услуги во 2005 година. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас.modname=ckeditor Печати ја Главата За EPSON ME80 W/85 ND/700 FW/900 WD/960 FWD/T40/TX600 F Wf7520 F190020 тестирани во добра работна состојба отстранети од работа печатач пакет се вклучени : 1set Плаќање МЕТОДИ за ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме aliexpress САМО.

Други карактеристики

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Најдобри понуди