• Неодамнешно
ПЕЧАТАЧ ДОДАТОК CN459-80037-C CN460-6003 ЗА HP OFFICEJET PRO X476DN ПЕЧАТАЧ тестирани во добра работна состојба отстранети од w

ПЕЧАТАЧ ДОДАТОК CN459-80037-C CN460-6003 ЗА HP OFFICEJET PRO X476DN ПЕЧАТАЧ тестирани во добра работна состојба отстранети

DEN 2591.52

Количина на стоки
Тековен

Уплатата треба да се изврши во рок од 14 дена од освојувањето на првиот објект. Објектот ќе биде предаден за освојување на Купувачите во рок од 24 часа по приемот на плаќање.modname=ckeditor ПЕЧАТАЧ ДОДАТОК CN459-80037-C CN460-6003 ЗА HP OFFICEJET PRO X476 DN ПЕЧАТАЧ тестирани во добра работна состојба отстранети од работа печатач пакет се вклучени : 1set Плаќање МЕТОДИ за ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме aliexpress САМО. За нас, За Нас i SSCX Технологија (Х. Визија : Да станеме една од успешните Електронски & Канцеларија на производи и обезбедувачи на Услуги , обезбедување на клиенти вкупно задоволство со повеќето одлични услуги од сите аспекти на компанијата. Испорака детали за ПРЕВОЗОТ и РАКУВАЊЕТО 1. Повеќето од procuts се превозот бесплатно земја превозот испорака дена сад E-Пакет Кина Пост 6~10 wroking дена Велика Британија E-ЕКСПРЕС ХОНГ КОНГ Пост 6~12 wroking дена Австралија,Канада, руската E-ЕКСПРЕС ХОНГКОНГ Пост 6~12 wroking дена Кореја,Нов Зеланд, Франција, Германија, Норвешка,Виетнам E-Експрес ХОНГКОНГ ХОНГКОНГ 6~12 wroking дена Јапонија,Тајван,ЕУ другите ХОНГКОНГ Пост int'l се регистрирате воздухопловната 6~18 wroking дена Бразил,На југот на Америка ХОНГКОНГ Пост int'l се регистрирате воздухопловната 14~28 wroking дена другите земји ХОНГКОНГ Пост int'l се регистрирате воздухопловната 8~18 wroking дена ве Молиме да се разбере превозот бесплатно опфаќа многу други трошоци покрај реалните превозот на трошоците, како и акции надоместоци, човечки ресурси, aliexpress такси, ebay конечна вредност такси, листата трошоци, осигурување, материјал за пакување, такси, ракување надоместоци и др.Int'l Пост Воздухопловната : Фиксен надомест за Превозот и Ракувањето, вклучувајќи пакување, складирање, дистрибуција, цел ракување и обработка на трошоци.Int'l Пост Воздухопловната : Фиксен надомест за Превозот и Ракувањето, вклучувајќи пакување, складирање, дистрибуција, цел ракување и обработка на трошоци. Ве молиме ни e-mail со какви било прашања може да имате текот на трансакцијата. Во последните десет години, i SSCX е проширување и диверзификација на капацитетот и способноста. Условите на продажбата ОДНОС НА ПРОДАЖБАТА на задоволството на Клиентите е наш врвен цел. Не плаќаат победниците ќе бидат пријавени на e Bay. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. i SSCX оттогаш стекна со репутација за квалитет и стручност во електронска и Канцеларијата на производот/услугата . Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Други карактеристики

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Најдобри понуди