• Неодамнешно
  • -15 %
Cidy компатибилен TZe-S231 tz S231 tz-S231 TZE S231 Црно на Бело Силно Лепило етикета лента за брат етикета печатач брат

Cidy компатибилен TZe-S231 tz S231 tz-S231 TZE S231 Црно на Бело Силно Лепило етикета лента за брат етикета печатач брат

DEN 159.00
DEN 186.72

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
печатач лента
Големина:
110*80
Број На Модел На:
TZE-S231
Бренд Име:
cidy
Тип:
Друг Вид
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
боја:
K
Компатибилен Бренд:
Брат

Најдобри понуди