• Неодамнешно
  • -26 %
6pcs T0801 - T0806 Мастило Кертриџ За Epson P50 PX650 PX700 PX800 PX710 PX720 PX810 PX820 R265 R285 R360 RX560 RX585

6pcs T0801 - T0806 Мастило Кертриџ За Epson P50 PX650 PX700 PX800 PX710 PX720 PX810 PX820 R265 R285 R360 RX560 RX585

DEN 421.00
DEN 569.76

Количина на стоки
Тековен


По 2 пати, тоа се уште не работат, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС IMMEDAITELY за решение. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4.
ние понатаму ќе ги пратите пратката и да ви одговори.
Step2 : Чистење на мастило кертриџ чип (контактор поени) со гума или алкохол памук брис. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако прашањето се уште постојат, повелете. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 7days од вашиот приемот на предмети за било каква причина. Ова е поради тоа што оригиналната компанија блокиран чип технологија,
така remanufactured мастило кертриџ чип може да не се 100% се покаже точна мастило ниво. Ако не сте добиле вашите предмети во рок од 30 дена по плаќање за поштенски испорака (како Кина Пост), ве молиме да ги споделите со нас.Ве молиме да ја напуштат повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
- Зошто печатач покажува "грешка e4" или "да не препознаваат" или "неуспех", итн.
- Зошто печатач покажува "НЕМА ДОВОЛНО МАСТИЛО" или "ПРАЗНИ" или Индикаторот светлина "ТРЕПКА"?
- Тоа не е квалитет проблем. Мастило кертриџ чип валкани
Решение :
Step1 : полетување мастило кертриџ и повторно да го инсталирате.
Внимание
Почитувани купувачи,
Ве молиме потврдете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел одговараат на нашите мастило кертриџ модел пред ставање ред.
Ве молиме чисти, а потоа се ре-инсталира, ако не функционира, обидете се да се чисти еднаш, и да ја инсталирате повторно.К C M Y LC LM
Мастило капацитет : 16. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние поддршка повеќето превозот начини : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, ПОС Малезија,
Русија Експрес-SPSR, EMS, курирската служба DHL.?
Прво, Анализа на прашањето.
Ако одбие да ја плати и производот да се врати, ние само ќе ви даде НАПЛАТА МИНУС ПРЕВОЗОТ ЦЕНА!
Ако вашата цел не плаќа за превозот на плаќање, ние ќе ви даде НАПЛАТА МИНУС 20% на вашата нарачка цена.
Ви благодариме за вашето доаѓање!
вашиот искрено,
Продавачот
Информации за производот
Модел : За Epson T0801-T0806 мастило кертриџ
Боја : Б.
Како да се платат?
Pls се однесуваат директно на :
Се враќа :
1. Пакет :
Ако производот е оштетен / мастило истекување / погрешен модел / недостаток, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред
оставајќи негативен фидбек. Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добивме потврден плаќање.

Други карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
Luocai За EPSON T0801-T0806 компатибилни, мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Количина:
6pcs/set
Модел Number1:
мастило кертриџ за Epson T0801-T0806 компатибилен инкџет
Погодна за печатење Модел 1:
за Epson Перо Фото P50 T59 R265 270 285 290 360 RX560 585 610 650
Погодна за печатење Модел 2:
за Epson Перо Фото 685 PX650W 660 660+ 700W 710W 720WD 730WD
Погодна за печатење модел 3:
за Epson Перо Фото 800FW 810W 820FWD 830FWD TX659 710W печатач
мастило капацитет:
16.5 ml/Б.к., C, M, LC, LM, Y. Целосно компатибилен со мастило кертриџ
со чип:
Yes
боја:
LM, C, M, LC, Y, K
Обоени:
Yes

Најдобри понуди