• Неодамнешно
1X Вистински D009-4442 D0094442 за Ricoh Aficio ПРАТЕНИК 4000 5000 4001 5001 MP4000/4001/4002/5000/5001/5002 Горниот дел од Излез Водич Плоча

1X Вистински D009-4442 D0094442 за Ricoh Aficio ПРАТЕНИК 4000 5000 4001 5001 MP4000/4001/4002/5000/5001/5002 Горниот

DEN 1146.24

Количина на стоки
Тековен

Ако компатибилни објект е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Предмети се испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, стигнат до повеќето од countryes whith во 5-15 работни дена.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; Парите;Т/T;western union П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Ние можеме да брод на стоките од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex експрес, доколку на голема количина ние исто така имаме свој товар на бродот на стоки ширум светот со поевтини испорака цена, ве молиме истрага детали П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 40 работни дена. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Производ : Горниот Дел Од Излез Водич Плоча
Дел Број : D009-4442 D0094442
Се користи во : За Ricoh Aficio MP4000 MP4001 MP4002 MP5000 MP5001 MP5002
Детали За Производот :
Превозот : Ние Брод на Светот преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, CPAM, ние исто така имаат свои товар на бродот на стоки worldwise со поевтина цена. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ако компатибилни објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние, исто така, прифати Т/T, Western Union, Moneygram. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена ? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.
Гаранција и Гаранција : 3 месеци Гаранција.

Други карактеристики

Бренд Име:
OLOEY
Број На Модел На:
MP4000 MP4001 MP4002 MP5000 MP5001 MP5002
Тип:
Други

Најдобри понуди