• Неодамнешно
1 Сет 2 Пакет Мастило Касети Remanufactured За HP 25 26 XL 25XL 26XL HP25XL HP25 Deskjet 200 200cci 400 420c 175 инк-џет Печатач

1 Сет 2 Пакет Мастило Касети Remanufactured За HP 25 26 XL 25XL 26XL HP25XL HP25 Deskjet 200 200cci 400 420c 175 инк-џет

DEN 1583.52

Количина на стоки
Тековен

Тип : Remanufactured Мастило Кертриџ Модел : За HP 25 C51625 A / 26 C51626 A
Чипови : Со Чипови ( Ве Молиме Оставете Масажа На Вашиот Чип Верзија )
Боја : Б.К. / Три-Боја
Мастило за јачина : Целосна Мастило
Мастило за јачина на звук / Pages Принос :
Црна 21 ml / 350 Страници (А4 Формат При 5% Покриеност)
Три-Боја 36ml / 700 Страници (А4 Формат При 5% Покриеност)
Применливи печатач :
Оваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел : Remanufactured За HP Inkjet Принтер Листата :
Deskjet 200 200cci 400 420c 175
Не сите Печатач Модели Се Наведени Тука. Ако Имате Било Какви Прашања За Тоа Дали Вашиот Печатач Може Да Се Користи На Касети, Ве Молиме Слободно Да Контакт.
1 Пакет Содржи 1 Парчиња Компатибилни, Мастило Касети Детали Како Што Следува :
1 x Црни Reman Мастило Кертриџ За HP25 Б.К. (21ml) ;
1 x Три-Боја Reman Мастило Кертриџ За HP26 Три-Боја (36ml) ;
Над Касети Се Одликува Со Запечатена Пластична Кеса И Неутрална Боја Кутија.
Измеша Нарачки Во Истата Серија Прифатени.
Сите Слики Испратени Се Само За Вашиот Референца.
ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КЕРТРИЏ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВАШИОТ PRNTER ДОДЕКА КУПУВАЊЕ.
Совети : Производот Е Remanufactured Производи,Дефинитивно Не Е Нов Оригинален Производ ! Изгледот На Производот Ќе Има Некои Проблеми, Но Апсолутно Не Влијае На Користењето ! Ако Не Можете Да Го Прифати Тоа, Ве Молиме Да Не Купи.

Други карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
TN1000

Најдобри понуди