• Неодамнешно
  • -5 %
Висок квалитет 140XL 141XL мастило компатибилен кертриџ за HP710c 712c 720c 810c 812c 815c 830c 832c 850c 880c 882c 890c 895c 1120c

Висок квалитет 140XL 141XL мастило компатибилен кертриџ за HP710c 712c 720c 810c 812c 815c 830c 832c 850c 880c 882c 890c

DEN 1003.00
DEN 1056.00

Количина на стоки
Тековен


висок квалитет 140 XL 141 XL мастило компатибилен кертриџ за HP Desk Jet 710c/712c/720c/810c/812c/815c/830c/832c/850c/880c/882c/890c 895c/1120c Color Copier140/145/150/155/160/170/260/270 Office Jet r40/r45r/60/r65/r80/t45/t65 Про 1170c/1175 Psc 370/380/500 Про 1170c/1175/1175c
еден сет /2pcs
Време на испорака :
во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Depond на цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail Hk пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
ако ви треба со други express, ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.
добредојдовте ги испратите вашите истрага за нас ,ние секогаш се добредојдени вашето доаѓање за посета нас за долго време бизнис.

Други карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
Најголемиот Дел Од Пакување:
No
боја:
Други
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
140 141
Кертриџ за Статус:
Целосна
Обоени:
Yes
is_customized:
Yes
боја:
C, K, M, Y

Најдобри понуди