• Неодамнешно
  • -5 %
Висок квалитет HP704 704XL мастило компатибилен кертриџ за HP 2010 2060 голем капацитет

Висок квалитет HP704 704XL мастило компатибилен кертриџ за HP 2010 2060 голем капацитет

DEN 1003.00
DEN 1056.00

Количина на стоки
Тековен


Висок квалитет HP704 704 XL мастило компатибилен кертриџ за HP 2010 2060 голем капацитет
еден сет /2pcs
Време на испорака :
Во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail Hk пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
ако ви треба со други express, ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.
добредојдовте ги испратите вашите истрага за нас ,ние секогаш се добредојдени вашето доаѓање за посета нас за долго време бизнис.

Други карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
Најголемиот Дел Од Пакување:
No
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел На:
704XL
Бренд Име:
RUIJIAXIN
боја:
c, m, y, k
Обоени:
Yes

Најдобри понуди