• Неодамнешно
  • -12 %
INKWAY одржување алатки за designjet z2100 z5200 t1200 t1300 officejet K8600 има око 8500 8000 итн.

INKWAY одржување алатки за designjet z2100 z5200 t1200 t1300 officejet K8600 има око 8500 8000 итн.

DEN 378.00
DEN 430.08

Количина на стоки
Тековен

Ќе се добие единствен матичен Бр. Доказ за објавување секогаш треба да се добијат ,ние го задржуваме правата за да не издаде наплата ако купувачот не ја следат нашата политика на враќање. Ние Брод на Светот (некои земји и APO/FPO исклучени).
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме не објавуваат ништо назад пред да се јавите на нашите Aliexpress сервисот. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако 30 дена поминаа, клиентот е должен да се јавите на нашите Aliexpress услуга за понатамошна помош.
Се врати и Политика за Наплата
Ние не се во согласност со 30 дена гаранција за враќање на парите.Ако објектите се користат и отвори, ние го задржуваме правото да го одбие наплата барање. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако објектот ќе пристигне и не работи добро, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во најрано време.
Она што е вклучена во овој оглас
1set на мастило апсорпција пиштол
1pc на Шприц
1 компјутер од Инка
Ако ви требаат повеќе,ве молам оставете ме порака,трговија на големо цена е различен!
Погоден за :
70 глава за печатење за designjet z2100 z5200 z3100 z3200 плотери
72 глава за печатење за designjet t1200 t1300 t T610 t620 t1100 t770 t790 t2300 плотери
18 /88 глава за печатење за officejet K8600/8000/8500/K550/K8600/K5400/K5300/L7580
38 глава за печатење за B9180/D9180
940 глава за печатење за officejet има око 8500 8000 принтери
Функција :
Се користи за H70 72 18 88 38 940 оригинални Printheads
Ако глава за печатење затнување или во воздухот, може да го користите овој производ за да се отстрани, ефектот е многу очигледно, едноставен и лесен операција, често со користење на оваа алатка глава за печатење одржување, може да се продолжи работниот век на глава за печатење.
Би сакал да ги информира сите купувачи дека ние сме посветени на satisfication на нашите клиенти и да се обидат да обезбедиме најдобро ниво на услуга.
1 ПОСТАВЕНА глава за печатење почиста за HP18 88 38 70 72 940 погоден за Designjet t1200 t1300 t T610 t620 t1100 t770 t790 t2300 плотери officejet има око 8500 8000 печатачи итн.
Ве молиме бидете сигурни да имате точно превозот адреса на исходот.Предмети ќе се испраќаат преку воздухопловната од Кина во рок од 1 до 3 работни дена по приемот на плаќање
(освен викендите и официјалните празници) олово-време ќе се 10-25 работни дена во зависност од ефикасноста на локалните поштата. Ве молиме имајте во предвид Купувачот мора да плати за враќање поштарина.

Други карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
LM,C,M,LC,Y,K
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
z2100 z5200 t1200 t1300
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes

Најдобри понуди