• Неодамнешно
4pcs CF360A CF361A CF362A CF363A Doink за HP M552dn M553n M553dn M553x 508A чип

4pcs CF360A CF361A CF362A CF363A Doink за HP M552dn M553n M553dn M553x 508A чип

DEN 2376.00

Количина на стоки
Тековен


Испраќаат КОЛИЧИНА
Како и обично 4pcs(1set) испраќаат. Или забелешка вашиот мешани квалитет.
Компатибилен
со
CF360 A CF361 A CF362 A CF363 A Doink за HP M552dn M553n M553dn M553x 508 A чип
Верзија
Втората светска војна
Боја
Црна Цијан Магента Жолта
Принос
Б.К.-6 K, CMY-5 K
ОЕМ број
CF360 A CF361 A CF362 A CF363 A
Повратни информации со 5 ѕвезди за вашиот референца.

Други карактеристики

Тип:
Кертриџ Чип
HP Laserjet Компатибилен Модел:
1010
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
DOINK
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
CF360A CF361A CF362A CF363A Doink за HP M552dn M553n M553dn M553x 508
боја:
црна цијан магента жолта
верзија:
WW
Број На Модел На:
Doink за HP M552dn M553n M553dn M553x 508
ОЕМ број:
CF360A CF361A CF362A CF363A
за hp:
чип
Принос:
Б.К.-6K, CMY-5K
Ласерски pirnter чип:
фабрика
примерок ред:
Прифатливо
слободни:
превозот
Висок:
квалитет

Најдобри понуди