• Неодамнешно
глава за печатење чистење алатка За HP 11 84 85 глава за печатење на hp Businessjet1000 1100 designjet 500ps 90r 10ps/50ps печатач

глава за печатење чистење алатка За HP 11 84 85 глава за печатење на hp Businessjet1000 1100 designjet 500ps 90r 10ps/50ps

DEN 381.60

Количина на стоки
Тековен


глава за печатење чистење алатка За HP 11 84 85 глава за печатење на hp Businessjet1000 1100 designjet 500ps 90r 10ps/50ps печатач
Детални информации Име на Производ : глава за печатење cleaning tool глава за печатење Модел : За hp 11 84 85 MOQ : 1 парче Олово време : 2-4 дена по плаќање Испорака : DHL,E-EMS,Кина пост итн Плаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн. Алатката листа : 1.syring 2.инка 3.инка убодни
Answer : ___________________________ Note :
1. Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса.
2. Ние не испорака до оддалечените области освен сте платиле дополнителни трошоци.
3. Ве молиме оставете ни се на располагање, адреса и информации за контакт на пратката.
4. Какви и да било посебни барање за фактурата,контактирајте со нас пред породувањето.
Производот Се Покаже
Омилени
Ако се чувствувате овој производ Да, ве молиме Додадете Желба Листа или да го Додадете во Кошничката.
За Повратни Информации
1.По примените стоките ве молиме запомнете да го потврдите вашето прием за нас на и напишете го вашиот коментар ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите услуги, ви благодарам многу за вашиот вид на поддршка.
2.Ако имате било какви проблеми и прашања по примените стоки, ве молиме контактирајте со нас на почетокот, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Плаќање
Време на испорака
Наплата
Помош
Повеќе прашања,ве Молиме кликнете тука да научат тоа :

Други карактеристики

Бренд Име:
boma.ltd
Број На Модел На:
за hp 11 84 85
боја:
Бели,Јасно
Тип:
Други
боја:
мешани
Име на производ:
Глава за печатење Cleanint алатка
глава за печатење број:
за hp 11 84 85
Printer model 2:
за hp Businessjet1000 1100 designjet 500ps 90r 10ps/50ps
MOQ:
1 сет
Превозот начини:
DHL,UPS-ОТ,ТНТ,FEDEX,EMS,ARAMEX,
начин на плаќање:
Paypal, Зачувам.кредитна картичка.Т/T итн
Олово Време:
2-4 дена по плаќање
сертификација:
ISO9000 ISO14001 SGS CE CCC ROHS

Најдобри понуди